Zrodenie Vetroplachmagazínu

28.10.2007
zrodenie-vetroplachmagazinu

"Keď ťa niečo veľmi ser.../hnevá, tak s tým niečo urob!" je jeden z mojich obľúbených citátov z knižiek amerického milionára R. Kiyosakiho. Nebudem tu rozpisovať, čo všetko ma hnevá. Radšej napíšem o tom, že táto stránka by sa postupne mala stať kvalitným outdoorovo-cestovateľským časopisom. Mal by byť nabitý informáciami, ktoré Vás inšpirujú a pomôžu Vám pri plánovaní vlastných akcičiek.
Prečo vlastne vetroplach? Táto stránka sa pravdepodobne nikdy nestane nejakým médiom "stredného prúdu",vždy bude tak trošku inklinovať k "netradičným postupom". Raz mi kamarát na jednu moju reakciu povedal: "Ale nie je každý taký vetroplach, ako ty!" Tento jeho výrok sa mi vryl do pamäti a zaujalo ma na ňom hlavne to, že označenie, ktoré by niekoho nepotešilo som ja chápal vlastne ako poctu...
Cieľom Vetroplachmagazínu by však mala byť aj propagácia určitého aktívneho životného štýlu. Kým som bol doma a stretával sa s ľuďmi podobnej krvnej skupiny, nikdy som si neuvedomil tu hroznú skutočnosť, ktorá ma prefackala až po odchode za prácou vonku - ako nás je málo! Jedným z "vedľajších" produktov bude určite aj zlepšenie komunikácie a výmeny informácií v celej našej outdoorovej komunite. Napomôcť by tomu mohla diskusia k jednotlivým článkom a živé premietania s ktorými už máme svoju tradíciu.
Slovíčko podnikanie je odvodené od slova TEAM. (R. Kiyosaki) Sám by som sa mohol tak akurát.... Preto by som chcel hneď v tomto úvodníku poďakovať celému Vetroplachteamu. Bez programátora Dušana, grafika Soni a vetroplachov Slávky a Mikiho by som sa nedostal ani sem. Rovnako ďakujem všetkým ďalším, ktorí ma v tomto projekte podporili.
A na záver ešte jedna výzva pre všetkých, ktorí sa dočítali až sem. Ak sa Vám zapáčila myšlenka vzniku Vetroplachmagazínu môžete celému projektu pomôcť už tým, že o ňom poviete svojmu kamarátovi. Pre tých aktívnejších pripravíme neskôr rôzne spôsoby, ako sa stať členmi nášho teamu.

pekné čítanie praje všetkým

vetroplach Martin Bartoň

Diskusia

RE: Zrodenie Vetroplachmagazínu.
Linda Horná (Horna.Linda@zoznam.sk) - 06.11.2007
Držím palce vetroplachu, je vyborne ze takýto magazín vznikol. Prajem veľa úspechov.

RE: Zrodenie Vetroplachmagazínu.
miki (mknizka@hotmail.com) - 27.11.2007
dakujem za poctu a som rad ze sa ty to podarilo zrealizovat.super

RE: Zrodenie Vetroplachmagazínu.
Martin Košturiak (martin.kosturiak@gmail.com) - 06.12.2009
Nechajte sa naďalej unášať vetrom a spoznávať krásu prírody,je to super.Držím palce.

RE: Zrodenie Vetroplachmagazínu.
Boris (b.harvan@zoznam.sk) - 19.06.2010
prave som natrafil na tuto stranku vdaka info na FB, velmi som sa potesil, ze niekto nieco take robi, su tu super tipy na tury, nech vam to vydrzi a drzte sa !!!!! Prajem vela uspechov!

RE: Zrodenie Vetroplachmagazínu.
martin 20.06.2010
diky moc za všetkých spolupáchateľov, a nieže to dakomu prezradíš!!!

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Fórum

Odporúčame vidieť

Partneri